główna dodaj raport     rankingi aktualności regulamin reklama kontakt
     
zaloguj   darmowa rejestracja   pomoc

 
 Reklama
 

Jaka reklama naprawdę działa i pozytywnie zaskakuje klientów?

 

80% skuteczności reklamy to skierowanie jej do właściwej grupy klientów. Oznacza to, że nawet nieciekawa reklama, skierowana do osób potrzebujących oferowanego produktu zadziała zadziwiająco skutecznie. I odwrotnie, bardzo atrakcyjna i przekonująca reklama przyniesie tylko minimalną sprzedaż, gdy będą ja oglądali ludzie nie zainteresowani ofertą.

 

Reklama w naszym serwisie to prezentacja Twojej oferty ludziom, którzy naprawdę potrzebują dobrego produktu. Użytkownicy serwisu są niezadowoleni ze swoich dotychczasowych zakupów i ich potrzeby są wciąż niezaspokojone. To idealna grupa docelowa, która szuka produktu, który wreszcie spełni ich oczekiwania. Czy to będzie Twój produkt...?

 

Pozytywne zaskoczenie reklamą wynika z tego, że pokażemy ją na tle źle ocenianych, konkurencyjnych produktów i usług. Mocno działa tu prawo kontrastu, które sprawia, że korzyści i pozytywnie cechy są w takim otoczeniu o wiele bardziej wyraziste i przekonujące do zakupu. Odwiedzający nasz serwis spodziewają się wszystkiego, tylko nie dobrych i korzystnych ofert. Dlatego chętnie zapoznają się z Twoją reklamą.

 

Wyróżnij się w ten nietypowy i wyrazisty sposób. Inni niech pokazują się w miejscach, gdzie wszyscy są znudzeni reklamą i ją ignorują. Ty możesz teraz bez wysiłku zdobyć uwagę klientów, którzy są w potrzebie i na pewno nie przegapią Twojej oferty.

 

  główna     o nas           dodaj raport     aktualności     ranking     reklama     regulamin     kontakt  
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Copyright © Nie-Polecam.pl & rewolucje.NET
Powered by: eStorm IT