Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/konsolka/domains/nie-polecam.pl/public_html/includes/modules/extra/subcategories-menu.inc.php on line 23
 Cyfrowy Polsat Rozmowa kwalifikacyjna na analityka systemowego- Nie-Polecam.pl

Rozmowa kwalifikacyjna na analityka systemowego (1086)

Nazwa firmy: Cyfrowy Polsat
Adres: Łubinowa 4a, Warszawa (mazowieckie)
Dodał : azamoy
87.206.58.***
Dodano : 04 marca 2011
Odsłony : 5898
Wiarygodność raportu:
+1
Pokaż raport znajomym:

       

Z treścią raportu zgadza się : 1 osób
Z treścią raportu nie zgadza się : 0 osób
Najpierw fakty:rozmowę kwalifikacyjną prowadziły dwie młode panie, jedna blondynka, to ona grała pierwsze skrzypce. Druga z pań od czasu do czasu zadawała pytania, jednak robiła to rzadko. Ostatecznym wynikiem rozmowy było jej przerwanie przez blondynkę (Ewa R.) ze względu na "brak porozumienia". Gdy osoba chętna do pracy zwrócił blondyncę uwagę, iż "jest w kwestii analityki niekompetenta", potwierdzając swoje wykształcenie i doświadczenie dla tego stanowiska, ta odparła "iż też ma inżyniera" (nie powiedziała z jakiego kierunku) i że "pracuje w analityce". Na podany rzeczowy argument podważający jej twierdzenie odpowiadała 6-7 razy tym samym zdaniem "nie jest" w odpowiedzi na "jest". Ogólnie rozmowa kwalifikacyjna wyglądała jak przesłuchanie, blondynka jedynie zadawała pytania nie mówiąc nic o stanowisku ani firmie.
Wydaje mi się, że nie wiedziała tak naprawdę o co chce zapytać, a słyszane odpowiedzi ignorowała, jakby nie miały znaczenia. Można było odnieść wrażenie, że jest osobą kompletnie niekompetentną na swoim stanowisku, a na pewno, iż nie nadaje się do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych. Na rozmowie nie można było zauważyć normalnej, ludzkiej interakcji. Wrażenie zmysłowe również sprawiała kiepskie wyglądając na prostą kobietę, a z zachowania - o chorych ambicjach. Odnieść można było również wrażenie, iż windowała wymagania wraz z każdym kolejnym pytaniem w ogóle nie biorąc pod uwagę tego, co się do niej mówi. Obok stał włączony laptop, na którym mogła ona tę rozmowę nagrywać. Można odnieść wrażenie, że kobiecie w ogóle brakuje umiejętności miękkich, cały czas pouczała na rozmowie. Na większość wypowiadanych przeze mnie słów otrzymywałem komunikat zwrotny "nie rozumiem". Podejrzewam, że kobieta ta nie może poradzić sobie ze swoimi problemami psychicznymi.
Podane przeze mnie dwie nazwy firm były tak podobne do siebie, że kobieta ta myliła je cały czas podczas rozmowy. Dwa razy została jej na to zwrócona uwaga, jednak bez efektu. Można było wyczuć uczucie jej wyższości nad kandydatem.
Dobre pytanie było na początku: "Jak przebiegłą podróż?", ja: "Z przesiadką", ona: "Ale autem?".
Nie polecam takiej szefowej. Bardzo konfliktowa.

Komentarze (1)

  Pozytywnych: 1  Neutralnych: 0  Negatywnych: 0  

W 100 % potwierdzam powyższą opinię. Nie zgadza się jedynie imię - Ewa R. to pani z HR, blondynka to Julita D, która kieruje zespołem Analityków (jest moją przełożoną). Praca pod tą panią to: poczucie kompletnego braku kompetencji przełożonego, który nie potrafi delegować zadań, nie umie rozmawiać z ludźmi, poczucie bezsensu pracy (nie ważne jak byle szybko), zastraszanie zwolnieniami, również dyscyplinarnymi, publiczne poniżanie pracowników, skarżenie na pracowników (tak, ta pani widzi w swoich pracownikach konkurencję dla siebie :)), wymyślanie nieuzasadnionych zarzutów wobec pracowników i żądanie działań naprawczych (?). Pracowałam już w kilku firmach, ale pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Tu się nie chodzi na urlopy, jedynie na zwolnienia lekarskie. Zdecydowanie nie polecam!!!

analyst
09-05-2012
85.222.86.***
 
 
Pokrewne raporty :
 
oszusci nie pracodawcy
Witam,Jeśli ktoś z Was chce tam pojąć prace to niech się lepiej dobrze zasta ...
Odwiedzin: 1375
Wiarygodność: 0
Komentarzy: 0
Dodany: 19-12-2012

 
Michał J.
Prezes firmy, ma gdzieś pracowników, płaci praktycznie zero. Jego firma kilka ...
Odwiedzin: 1540
Wiarygodność: 0
Komentarzy: 0
Dodany: 26-05-2010

 
Fikcyjne rekrutacje
Firma apreel prowadzi od roku rekrutacje. Są maile, są telefony do kandydatów, ...
Odwiedzin: 1575
Wiarygodność: 0
Komentarzy: 0
Dodany: 19-05-2013

 
Fikcyjne rekrutacje
Firma StepStone prowadzi od kilku lat fikcyjne rekrutacje. Prowadzą korespondenc ...
Odwiedzin: 676
Wiarygodność: 0
Komentarzy: 0
Dodany: 19-05-2013

 
AMB Babst S.J. - Śmiech na sali!!!
Pracowałem w firmie AMB przez okrągły rok i dziwie się sam sobie że aż tak ...
Odwiedzin: 4019
Wiarygodność: 0
Komentarzy: 0
Dodany: 23-10-2008

  główna     o nas           dodaj raport     aktualności     ranking     reklama     regulamin     kontakt  
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Copyright © Nie-Polecam.pl & rewolucje.NET
Powered by: eStorm IT